Обладнання для мийки самообслуговування

Серцем автомийки самообслуговування є обладнання. Основна його функція – забезпечити безперебійну роботу мийки самообслуговування для генерування максимального фінансового потоку.

Якість обладнання спочатку має бути на високому рівні і витримувати очікувані навантаження.

Устаткування ICW працює на пінної безконтактної технології на рідких миючих засобах Carline. Використовувана безконтактна технологія мийки TOUCHLESS гарантує 95% чистих автомобілів і задоволених клієнтів, при цьому маючи витрата 60 грам концентрованого шампуню на один автомобіль.

Температурний режим роботи до -30 градусів.

Устаткування може мати від 4 до 7 програм мийки та всі необхідні системи.

Техніка ICW побудована на модульній платформі і робота одного поста не залежить від іншого. Використовуємо тільки нержавіючу сталь в з’єднаннях, промислові установки пом’якшення і фільтраціі.Программное забезпечення це розробка компанії ICW, дозволяє робити гнучкі настройки під будь-які сценарії використання.

Використовуємо високо технологічні комплектуючі відомих виробників.

Комплектуючи Ваше замовлення, ми приділяємо увагу дрібницям створюючи бездоганну якість виготовлення техніки, обробки металу, продумуючи кожен вузол і конструктив, що в підсумку виділяє Вашу мийку серед суперників.

Більш докладний опис і можливі комплектації можна запросити за цією формою.

Технічний контейнер
Докладніше
Технічний контейнер

Cлугує для розміщення обладнання мийки самообслуговування.

Поставляється на будівельний майданчик уже з укомплектованої технікою

Встановлюється на підготовлену площадку

Розміри 2400 х 6000

Виготовлений на рамі з нержавіючої сталі,

80 мм стінових панелей сендвіч-панелей нержавіюча сталь

0,6 мм (зовнішня панель нержавіюча харчова сталь) 0,5 сталь (внутрішня панель метал фарбований в білий колір)

Двері металеві фарбована порошковим фарбуванням

Модуль високого тиску
Докладніше
Модуль високого тиску

Модуль ВД може складатися з одного або кілька постів мийки самообслуговування. Призначений для забезпечення роботи мийки самообслуговування, за допомогою насоса високого тиску відбуваються змішування продуктів, керуючі клапана і дозуючі насоси працюють під управлінням електронних плат на чолі з операційним комп’ютером ICW, забезпечуючи клієнта вивіреним тиском і кількістю води, плавністю роботи, збалансованим миючим засобом і звичайно чистим автомобілем.

Установка пом'якшення води
Докладніше
Установка пом'якшення води

Вся вода, яка використовується автомийних комплексом ICW в обов’язковому порядку проходить процес пом’якшення. Установка пом’якшення води служить для зниження жорсткості води. Принцип дії заснований на процесі обміну містяться в воді твердих солей на м’які.

Станція контролю і стабілізації тиску
Докладніше
Станція контролю і стабілізації тиску

Автомийний комплекс ICW забезпечений станцією контролю і стабілізації тиску М’якою води і Осмос води, яка дозволяє контролювати рівень і тиск усередині комплексу, компенсуючи недостатнє водопостачання з мережі.

Установка зворотного осмосу
Докладніше
Установка зворотного осмосу

Служить для виробництва повністю очищеної від солей і мінералів води в комплексі самообслуговування ICW. Осмотична вода після нанесення на кузов автомобіля висихає без розводів і білих плям, що дозволяє не витирати автомобіль після мийки осмосом.

Система Антіфрост
Докладніше
Система Антіфрост

Система Антіфрост в комплексах самообслуговування ICW призначена для запобігання замерзання магістралей при мінусових температурах. Дана система працює по замкнутому циклу в автоматичному режимі включення і відключення, а також має аварійний режим роботи.

Інструменти клієнта
Докладніше
Інструменти клієнта

Пульт управління призначений для оплати і управління програмами мийки клієнтом. Приймає оплату Жетонами, Картами I’MPULS ICW, банкноти, Мобільним додатком ICW Connect. Має інформаційний дисплей і сервісний режим роботи. Обігрів в зимовий період роботи.

Кожен пост оснащений поворотними консолями 360 градусів, легкими шлангами, пістолет ВД Літній, пістолет ВД Зимовий, пістолет піна, нержавіючі щити.

Технічні вимоги обладнання

 

Пост Тис вх. води Підключення води Сток води м3/доб Електрика Місце поста Газ котел Эл. котел Повітряний компресор 380V Каналізація
1 3-5bar Труба 20 мм 4м³ 380V 10 кВТ 5м х 12м 29 кВт х 1 10 кВт 300 л 315 л/хв 50л Труба 110мм
2 3-5bar Труба 25 мм 8м³ 380V 20 кВТ 15м х 12м 29 кВт х 1 25 кВт 300 л 315 л/хв 50л Труба 110мм
3 3-5bar Труба 32 мм 12м³ 380V 25 кВТ 20м х 12м 29 кВт х 1 35 кВт 300 л 315 л/хв 100л Труба 110мм
4 3-5bar Труба 32 мм 15м³ 380V 35 кВТ 25м х 12м 60 кВт 640 л/хв 100л Труба 110мм
5 3-5bar Труба 40 мм 20м³ 380V 45 кВТ 30м х 12м 60 кВт 640 л/хв 100л Труба 110мм
6 3-5bar Труба 40 мм 25м³ 380V 50 кВТ 35м х 12м 90 кВт 640 л/хв 100л Труба 110мм
                   
Рукомийник 3-5bar Труба 10 мм              
Пилесос       380V 4 кВт          
Аппарат з обміну       220V 0.1 Вт          

Створюючи обладнання для мийки самообслуговування, ми продумали кожну деталь, адже від його надійності залежить безперебійна робота всієї точки, а від неї – розмір вашого прибутку. Ми в цьому бізнесі більше 12 років, і за такий великий період максимально вдосконалили обладнання для мийки. А ще ми точно знаємо, який функціонал важливий для клієнтів, тому обладнання і програмне забезпечення повністю відповідають запитам споживачів.

Безконтактна технологія TOUCHLESS: ваша перевага перед конкурентами

  • При розробці обладнання ми використовували новітню безконтактну технологію мийки TOUCHLESS. Вона гарантує мінімум 95% чистоти автомобіля, а це дуже хороший результат, який точно задовольнить ваших клієнтів.
  • Устаткування для автомийки ICW працює на пінній безконтактній технології з використанням рідких миючих засобів Carline. Вони розроблені з використанням полімерів і нанотехнологій, вся продукція бренду сертифікована і дає бездоганний результат.
  • Ще одна велика перевага безконтактної технології TOUCHLESS в тому, що на мийку одного автомобіля йде всього 60 грам концентрованого шампуню. Це економна витрата, а значить, ваші витрати на забезпечення бізнесу будуть мінімальними.
  • Управління мийкою здійснюється за допомогою програмного забезпечення. Це власна розробка компанії ICW, яка інтегрована під запити потенційних клієнтів. Функціонал цього програмного забезпечення дозволяє робити гнучкі налаштування під будь-які сценарії використання.
  • Наше обладнання може працювати навіть при низьких температурах до -30 градусів. Це важливий момент, оскільки ви зможете заробляти на своїй інвестиції в будь-який час року, в тому числі і взимку.
  • Ще одна важлива деталь – обладнання ICW створено на модульній платформі і робота одного поста не залежить від іншого.
  • Для створення обладнання ми застосовуємо високотехнологічні комплектуючі від перевірених виробників. Використовуємо нержавіючу сталь в з’єднаннях, професійні установки пом’якшення та фільтрації.

На нашому сайті ви можете замовити більш детальний опис обладнання і його можливі комплектації.

Мийка самообслуговування: обладнання та ціни

Ви можете прямо зараз розрахувати вартість мийки самообслуговування. Для цього необхідно залишити заявку на сторінці, відповівши на кілька простих запитань, і найближчим часом менеджер нашої компанії зробить розрахунок вартості послуг і підготує для вас індивідуальну комерційну пропозицію.

Купити обладнання для мийки самообслуговування ви можете на нашому сайті. Зв’яжіться за вказаними в контактах номерами телефонів – і ми обговоримо з вами деталі покупки.

Розрахувати
вартість МСО
Замовити консультацію
Ваше ім'я:*

Телефон:*

E-mail:

Коментар:

Я погоджуюся на передачу персональних даних відповідно до політиці конфінденціальності.
* - Обов'язкові поля
Дякуємо,Ваша заявка прийнята!
Почати співпрацю
Ваше ім'я:*

Телефон:*

Коментар:

Я погоджуюся на передачу персональних даних відповідно до політиці конфінденціальності.
* - Обов'язкові поля
Дякуємо,Ваша заявка прийнята!
Запросити вартість
Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання і проведуть розрахунок Вартість послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Ваше ім'я:*

Телефон:*

E-mail:*

Кількість постів:*

Розмір ділянки:
м
м
Коментар:

Я погоджуюся на передачу персональних даних відповідно до політиці конфінденціальності.
* - Обов'язкові поля
Дякуємо,Ваша заявка прийнята!
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я:*

Телефон:*

Коментар:

Я погоджуюся на передачу персональних даних відповідно до політиці конфінденціальності.
* - Обов'язкові поля
Дякуємо,Ваша заявка прийнята!